Yeni Soru Sor
Toplam 18684 adet yeni soru bulunmaktadır
Soru sormak ve teşekkür 1 puan kazandırır. Uygun olmayan soru ve cevapları, Şikayet Et ile bildirip, engelleyiniz.
Soru
Ekle
Soru sormak için üye girişi yapmalısınız

En İyiler

1
B@lina 11704 Puan Dahi
2
Misafir271239 10842 Puan Dahi
3
N@z@r 10045 Puan Dahi
4
Mert-YAMAN 9468 Puan Dahi
5
olmazsaolmazimsin 7638 Puan Dahi
6
Misafir297298 6329 Puan Dahi
7
lokman-hava 6234 Puan Dahi
8
Ender123 6226 Puan Dahi
9
beyzaidk 5660 Puan Dahi
10
aysenaz-uyar 5213 Puan Dahi
Nasıl Puan Kazanılır ? Soru Sistemi Kuralları Cezalı Üyeler
Resim bölümünde toplam 628 adet soru bulunmaktadır
Resim
03 Nisan 2017 Pazartesi
İncele
Bu soru 3 puan değerinde soruldu | 1857 Okuma
ceseba
Dahi
109 Teşekkür
2894 Puanı var
renca ya feci üzülüyorum yha:( nişanlın ölümcül bi hastalığa yakalanıyo ve kucağında ölüyo... asıl olay şu: renca ana karakterin abisi :D (abilere feci taktım ) renca bi makine üzerinde çalışıyor ve bitince sürgün edilecek ve suç işledi... aynı zamanda devletin asla dokunamadığı aşçı korsan topluluğunun restoranına gidiyor ve ordaki garson ve yanı zamanda lokanta sahibinin manevi kızına aşık oluyo işte tanışıyolar fln nişanlanıyorlar. kız amansız bir hastalığa yakalnıyor ve bundan söz etmiyor... oğlan lokanta sahibiyle yani kızın manevi babasıyla sohbet ederken şef "nana ölecek az zamanı kaldı çocuk.." demesinmi... oğlan başlıyo ağlamaya:( "tamam ihityar" deyip odadan çıkıyor. (ilk ciltten dram menejerim ve yardımcılarım feci kızıyor bana :D) tam dış kapıda kız oğlanın yanına geliyor oğlan sesini duyunca tekrar ağlıyo işte "sonsuza kadar bnmle kalır mısın" diyo... kız hastalağından dolayı "bu mümkün değil..." diyor. oğlan ndn sölemediğini fln soruyo kız da "seni üzmek istemedim son zamanlarımı mutlu geçirmek istiyorum " deyince oğlan koşup kıza sarılıyo hüngür hüngür ağlıyo sonra tabikii de biz kızlar sulugöz olduğumuz için genelde kızda ağlıyor... zaten kısa süre sonra kız ölüyo... diceksiniz bi erkek bu kadar ağlamaz... sevdiğini kaybedinceki acı çok fazla o yüzden normal bana göre... bu arada kızı şeffaf gibi çizmemin sebebi kızın ruhu var orda:))
3
Cevap
0
İzleyenler
Bu soruyu henüz izleyen yok
Resim
01 Nisan 2017 Cumartesi
İncele
Bu soru 3 puan değerinde soruldu | 4037 Okuma
asli-seren
Dahi
37 Teşekkür
412 Puanı var
bi ön ceki soru yanlış oldu resim bu :)))
0
İzleyenler
Bu soruyu henüz izleyen yok
Resim
31 Mart 2017 Cuma
İncele
Bu soru 4 puan değerinde soruldu | 1927 Okuma
salih1116
Acemi
0 Teşekkür
1 Puanı var
komik mi sizce cevap bekliyorum
0
İzleyenler
Bu soruyu henüz izleyen yok
Resim
29 Mart 2017 Çarşamba
İncele
Bu soru 4 puan değerinde soruldu | 1959 Okuma
ceseba
Dahi
109 Teşekkür
2894 Puanı var
aslında bi anime tanıtmıştım ama fenokulu saolsun bnm sorularımı hiçbir kötü şey olamamasına rağmen siliyor. bu sefer farklı bir animeyi tanıtacağım
ad: Akatsuki no yona ( şafağın kızıllığında duran kız diye çevriliyor ama çok doğru bir çeviri değil onu önden söyleyeyim )
krallığım tek prensesi olan yona nın tek isteği ondan 3 yaş büyük ona göre yakışıklı olan (ki hiçte öyle değil bnm hakım varken kuzeni amip kalıyor) kuzeni ile mutlu bir yaşam geçirmek ta ki kuzeni yani swoon yona nın babasını öldürüp tahtı ele geçirene kadar... yona ve onun çocukluk arkadaşı hak ile sürgün ediliyorlar ve yaşam mücadelesi veriyorlar... hak yonayı küçüklüğünden beri seviyor ama sırf yona swon u seviyor diye kızın mutluluğu için sadece onu koruyor ve mutlu yaşamı için seyirci kalıyor... derken bu iki karakterimiz askerler tarafından saldırıya uğruyorlar ve hak zehirleniyor ve göğsünden öldürücü darbeler yiyor uçurumun kenarında tek koluyla tutunarak ölümü beklerken yona onu kurtarmaya çalışıyor ama (kız 158 oğlan 188 kurtarması peh imkansız) yona da hak ile beraber düşüyorlar... gözlerini açtıklarında keşişle karşılaşıyorlar ve 4 ejderi bulmaya yola koyuluyorlar... hikayenin başlangıcı hafiften hatta çoookk az bir spoiler la bu :)) arada mangakaya saydırabilrisiniz dramı işlemişler yine :D ama çok değil hiç bi şekilde ano hana veya rainbow değil garantisini veriyorum :) hak sağ tarafta yastık atan kişi yona arkada kırmızı saçlı kız 4 ejderler beyaz tamamen sarı yeşil ve mavi saçlı olan diğer çocuksa keşişe bakan ve keşiş tarafından onlara yoldaşlık etmesi için yollanmış yakışıklı dahi :D benden bu kadar gzl kaliteli bir animedir tavsiye ederim :)
9
Cevap
0
İzleyenler
Bu soruyu henüz izleyen yok
Kim Nerede
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Muharrem Baytekin © 2002-2022 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman